انتشارات او در نمایشگاه کتاب های فلسفی برای کودکان و نوجوانان - آبان 96 - باغ کتاب تهران

نمایشگاه کتاب های فلسفی برای کودکان و نوجوانان – آبان 96 – باغ کتاب تهران

سلام دوستان…

 

انتشارات او به عنوان يكى از پيشكسوتان فلسفه براى كودك و براى نوجوان و حكايت هاى فلسفى و داستانك در گروه هاى سنى كودك، نوجوان و جوان ، يا بهتر و راحت تر بگويم براى از ٩ تا ٩٩ سال، با همكارى با ناشران ،استادان دانشگاه و نويسندگان فرانسوى در اين حوزه،توانسته است ، كتاب هايى را به چاپ برساند و كارگاه هايى براى گفتگو در اين راستا به ابداع مترجم اين آثار ، به عزيزان مخاطب ارائه دهد.

اكنون به همت باغ كتاب تهران و ناشران محترم و دلسوز اين زمينه، نمايشگاهى از تاريخ ١٣ آبان به مدت يك هفته در همان محل، همه روزه داير خواهد بود. در صورتى كه تورق فرماييد، كتاب هاى ارايه شده انتشارات او در اين نمايشگاه جهت اطلاع شما خوبان آمده است. اين كتاب ها ، مجموعى فلسفه را بچشيم، هم براى مربيان و آموزگران و هم براى پدر ها و مادرها و فرزندانشان ارائه شده است. نه اين كه مجبورند همه با هم بخوانند . نه! اما بهتر است همه خوانده باشند. داستانك هاى ملموس و شيرينى در اين كتاب ها وجود دارد. لازم به ذكر است كه نويسندگان اين مجموعه كه هر بار به دو موضوع مى پردازد در اين رشته صاحب نظر مى باشند. اين مجموعه هر روز در فرانسه و دنيا پر طرفدار تر مى شود . انتشارات او نماينده ى اين مجموعه در ايران است و كپى رايت پرداخت مى كند.
كتاب هاى بزرگتر ها در اين زمينه، داستان هاى فلسفى جهان شامل حكايت هاى همه ى كشور هاست. البته اگر حكايت داشته باشند! و صد البته با اجازه ى ناشر و گردآورنده-نويسنده اين كتاب ها ترجمه و به چاپ رسيده اند. در آخر هر افسانه هم يك “كارگاه فيلسوف “ هست.
كتاب هاى ديگرى هم در اين نمايشگاه ارايه شده اند كه موضوعشان مى تواند محور گفتگوهاى فلسفى و… شود. مانند: ١٠١ دليل حسابى براى اين كه از بچه بودنمان خوش حال باشيم، فراموشى كوچولو، جودى و فرد، سلما و…
فراموش نكنيم كه براى بزرگتر ها و نه براى كودك، كتاب فلسفه براى فرزندم كه يكى از بهترين كتاب ها براى توضيح و فهم فلسفه است، را هم مى توانيد ملاحظه بفرماييد.
به اميد اين كه توانسته باشيم توضيحات نسبتا كاملى را خدمتتان ارايه داده باشيم . از اين كه با ما همراه هستيد سپاسگزاريم. اگر در كتابخانه هاى شما هستيم، افتخار مى كنيم . و اگر به باغ كتاب سرى مى زنيد، توصيه ما اين است كه از اين كتاب ها نگذريد. هيچ وقت نمى توان گفت، شكل كاغذى اين كتاب ها با اين اوضاع نشر تا كى موجود است. توصيه ى من به عنوان يك متخصص در اين زمينه اين است كه حتا اگر امروز اين كتاب ها به كارتان نمى آيد يراى فردا نگهشان داريد. اين زمينه، تاريخ مصرف ندارد. آن چه تفكر دارد ، تمام شدنى نيست. حتا اگر فرزند يك ساله داريد كتاب را برايش در كتابخانه اش نگه داريد.

با احترام به چشمان شما كه خوانده اند

ترانه وفايى

 

کتاب‌های مرتبط با فلسفه برای کودکان و نوجوانان:

 

[av_productslider categories=’1827′ columns=’3′ items=’12’ offset=’0′ sort=’0′ autoplay=’yes’ interval=’7′ av_uid=’av-1xvrga’]

 

 

انتشارات او در نمایشگاه کتاب های فلسفی برای کودکان و نوجوانان - آبان 96 - باغ کتاب تهران
انتشارات او در نمایشگاه کتاب های فلسفی برای کودکان و نوجوانان – آبان 96 – باغ کتاب تهران

 

نمایشگاه کتاب های فلسفی برای کودکان و نوجوانان – آبان 96 – باغ کتاب تهران

فلسفه برای کودکان

فبک

انتشارات او

باغ کتاب


منتشر شده

در

توسط

دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *