[av_one_full first]

[av_heading heading=’رتتوی’ tag=’h2′ style=’blockquote modern-quote modern-centered’ size=’25’ subheading_active=” subheading_size=’15’ padding=’4′ color=” custom_font=”][/av_heading]

[/av_one_full]

[av_one_third first][/av_one_third]

[av_one_third]

[av_testimonials style=’grid’ columns=’2′ interval=’5′ font_color=” custom_title=” custom_content=”]

[av_testimonial_single src=’2162′ name=’کمپانی والت دیزنی’ subtitle=’نویسنده’ link=’http://’ linktext=”][/av_testimonial_single]

[av_testimonial_single src=’2047′ name=’ترانه وفایی’ subtitle=’مترجم’ link=” linktext=”][/av_testimonial_single]

[/av_testimonials]

[/av_one_third]

[av_one_third][/av_one_third]

[av_two_fifth first]

[av_image src=’http://www.oupublic.com/mohtava/uploads/2015/01/انتشارات-او-رتتوی-روی-جلد.jpg’ attachment=’1635′ attachment_size=’full’ align=’center’ animation=’no-animation’ link=” target=” styling=” caption=” font_size=” appearance=”][/av_image]

[av_button label=’خرید کتاب’ link=’product,1463′ link_target=” size=’small’ position=’center’ icon_select=’yes-right-icon’ icon_hover=’aviaTBicon_hover’ icon=’ue827′ font=’entypo-fontello’ color=’theme-color’ custom_bg=’#444444′ custom_font=’#ffffff’]

[/av_two_fifth]

[av_three_fifth]

[av_textblock size=” font_color=” color=”]

کتاب « رتتوی »، داستان موش آشپزی به نام «رمی» است که میان انسان‌ها می‌آید و به پسرکی که دلش می‌خواهد آشپز خوبی شود کمک می‌کند. در جریان داستان مشخص می‌‌شود این پسرک که با کمک موش غذاهای خوبی می‌پزد، صاحب اصلی رستورانی است که در آن کار می‌کند.

«رمی» یه موشه که آرزو داره آشپز بشه؛ اما اون تویه شهری زندگی می‌کنه که دوستاش و خانوادش به آشپزی اهمیت نمیدن. رمی توی شهر با یه گاز کوچک ساندویچ درست می‌کرده و کسب و کاری داشته است.

این موش همراه دیگر موش‌ها صاحب بدجنس رستوران را از صحنه بیرون می‌کند و تلاش می‌کند با پختن غذایی خوشمزه بر «ایگو»، دل داور سخت‌گیر آشپزی را نرم کند.

موش سرآشپز، غذای رتتوی را می‌پزد و باعث می‌شود «ایگو» این آدم بداخلاق یاد دوران کودکی‌ و غذاهای مادرش بیفتد و خوش اخلاق شود.

کتاب « رتتوی » با تصویر‌های رنگی و جذاب به اندازه‌ی کارتونش برای کودکان جذاب است و تفاوت‌های کوچک داستانی کتاب با داستان کارتون باعث می‌شود که خواننده‌ی کودک، داستان را با علاقه‌ی بیش‌تری دنبال کند.

به گفته‌ی مترجم، این کتاب بسیار مفید به نظر می‌رسد و بهتر است که کودکان و نوجوانان با آن آشنا شوند؛ زیرا نکته‌های فلسفی بسیاری دارد و از لحاظ ظاهری نیز شبیه کتاب «گاز زده» منتشر شده است.

این کتاب با یک جمله‌ی مشهور آغاز شده که « اگر قرار است چیزی را بخوری بهتر است بهترین چیز را بخوری. »

( از سایت کتاب نیوز )

[/av_textblock]

[av_toggle_container initial=’0′ mode=’accordion’ sort=”]

[av_toggle title=’پشت جلد’ tags=”]

رتتوی! این غذا را می شناسید؟

سرآشپز رمی را چطور؟

کاری از دیزنی و پیکسار همراه مقدمه‌ای از ترانه وفایی.

[/av_toggle]

[av_toggle title=’از متن کتاب’ tags=”][/av_toggle]

[av_toggle title=’بشنوید’ tags=”]

درباره کتاب 1:

درباره کتاب 2:

[/av_toggle]

[av_toggle title=’پیوندها’ tags=”]

[/av_toggle]

[/av_toggle_container]

[/av_three_fifth]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *