فلسفه را بچشیم

هر کتاب مجموعه فلسفه را بچشیم شامل دو عنوان یا دو مفهوم می باشد. این مفاهیم با استفاده از داستانک و صحبت از ملموسات پیرامونمان به روشنی و صراحت، بیان شده. روند پیشروی و نحوه ی پردازش موضوعات، روشی است سرگرم کننده برای بیدار شدن اندیشه!
خرید

داستان‌های فلسفی جهان

مجموعه‌ی داستان‌های فلسفی جهان که شامل افسانه‌ها و اسطوره‌هایی از سرتاسر جهان است شامل چهار جلد می‌باشد که هر جلد آن به صورت جداگانه قابل مطالعه و البته سفارش است. چرا که در مفهوم کلی هر چهار اثر به اندیشه‌ی فلسفی می‌پردازد اما به طور مستقل از یکدیگر عمل می‌کند.
خرید

آثار ترانه وفایی

ترانه وفایی مدیرمسئول انتشارات او، نویسنده، مترجم و پژوهشگر است و تا کنون بیش از 20 عنوان اثر از ایشان منتشر شده است.
خرید

علاوه بر خرید اینترنتی می‌توانید جهت هماهنگی و ثبت سفارش با شماره‌های 09142229858 و 09107606131 و واتس اپ 0935786352 تماس بگیرید.

لوگو انتشارات او

Warning: Undefined array key "align_tablet" in /home/oupublic/domains/oupublic.com/public_html/mohtava/plugins/naturalife-extensions/inc/elementor-addons/heading.php on line 332
oupublic.con

درباره انتشارات او

ما معروف نیستیم. ولی اهل تلاشیم و خواهان ارایهٔ حرفی برای شما. هنوز تعداد کتاب هایمان کم است. ولی آن ها را با هدف خاصی به چاپ رسانده ایم.

انتشارات کوچکی هستیم که برای مخاطبمان “بزرگی ” می خواهیم. او را به بزرگ تر اندیشیدن دعوت می کنیم. ولی از او “بزرگواری” می آموزیم.

می دانیم که همراهانمان از روز نخست، مشوقمان بوده اند در این راه.